Kurumsal

HAKKIMIZDA…

30 yıllık deneyimli kadrosu ile TKS Yedek parça ZF diferansiyel ve şanzıman kullanan tekerlekli ekskavatörler, yükleyiciler, toprak ekipmanları, forkliftler, kazıcı yükleyiciler için alanında zirvede olan güçlü bir yedek parça üreticisiyiz.

Geniş bir üretim hattına sahibiz!

Böylelikle ZF şanzıman ve diferansiyel kullanan Hyundai, Doosan, Daewoo, Case, John Deere, Liugung, XCMG, Çukurova, Faun, CNH, Terex, New Holland, Hidromek, Liebherr CAT, Volvo iş makinalarınız için güçlü bir tedarikçiyiz. 

Geniş depolama alanımızla her ihtiyacınıza cevap veriyoruz!

TKS ailesi olarak; satışa hazır 4000'den fazla yedek parça çeşidimiz ile rekabetçi fiyatlar, kaliteli ve dayanıklı ürünler, garanti ve satın alma sonrası destek, uluslararası nakliye imkanları ile tüm ihtiyaçlarınıza güvenilir hizmet sunuyoruz. 

Servis Tamir ve Bakım departmanımızla en zor koşullarda yanınızdayız!

Bu amaçla satış, servis-bakım (Türkiye'de) ve üretim departmanlarımızla sizlere hizmet vermeye hazırız.

OEM Parça numaraları ile sorularınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıtlıyoruz!

Bize bir OEM parça numarası gönderirseniz veya diferansiyel veya şanzıman tip plaka (etiket) numarasını verirseniz, bu şekilde kesin ve doğru bir sonuca ulaşabiliriz. Ve kaliteli ürünlerimiz için uygun bir fiyat sağlayabiliriz. 

Kolay erişim imkanı sunuyoruz!

Bize whatsapp, Telegram, wechat ve e-posta yoluyla istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm bilgiler iletişim bölümündedir.

Dünyaya hizmet sunuyoruz!

Dünya'nın her yerine anlaşmalı olduğumuz DHL, TNT (FedEx) ve diğer güvenilir uluslararası nakliye şirketleri ile gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. 
TKS ailesi olarak ekipmanınızın sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunmaya hazırız. Birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.
Kurumsal
Whatsapp Müşteri Hizmetleri